YHTEYSTIEDOT

Toimipisteemme sijaitsevat viidellä paikkakunnalla.

Alla henkilökohtaiset ja toimipisteiden yhteystiedot sekä laskutustiedot.

Laskuja otamme vastaan verkko- ja sähköpostilaskuina.


Myynti

Erkki Pohjola

Myyntijohtaja/Popula Group Oy ja aluemyynti Länsi-Suomi

050 531 8362

erkki.pohjola@popula.fi

Janne Ikonen

Aluemyyntipäällikkö, myynti ja asiakaspalvelu Etelä-Suomi

0400 521 560

janne.ikonen@popula.fi

Sirpa Räsänen

Aluemyyntipäällikkö, myynti ja asiakaspalvelu Keski-Suomi sekä hotelli- ja ravintola-alan asiakkaat koko Suomi

050 516 4437

sirpa.rasanen@popula.fi

Mika Pinola

Aluemyyntipäällikkö, myynti ja asiakaspalvelu Pohjois-Suomi

044 778 7426

mika.pinola@popula.fi

Timo Lempelä

Yhteyspäällikkö, rakennus- ja kiinteistöpalveluiden koordinointi

050 381 2645

timo.lempela@popula.fi

Mikko Kallio

Avainasiakaspäällikkö/ rakennuspalvelut, Etelä-Suomi

0400 322 183

mikko.kallio@popula.fi


HR

Hannu Nieminen

HR-koordinaattori, Länsi-Suomi

045 245 0520

hannu.nieminen@popula.fi


Hallinto
Popula Group Oy,  Markkinatie 5, 86710 Kärsämäki

Kimmo Aakko

Yrittäjä

0400 414 174

kimmo.aakko@popula.fi

Salla Qvick

Taloushallintovastaava (äitiyslomalla)

045 6047 505

salla.qvick@popula.fi

Seija Särkioja

Taloushallintoassistentti

seija.sarkioja@popula.fi

Laura Orden

Palkanlaskenta

040 679 1008

laura@censea.fi

Sari Vedenpää

Taloussihteeri

050 350 2928

sari.vedenpaa@popula.fi

Mikko Niskanen

Markkinointipäällikkö

040 709 3203

mikko.niskanen@popula.fi


Toimipisteiden yhteystiedot:

Pääkaupunkiseutu
Popula Group Oy, Läntinen teollisuuskatu 11, 02920 Espoo

Jyväskylä
Popula Group Oy (Crazy Town),  Lutakonaukio 7, 40100 Jyväskylä

Kärsämäki
Popula Group Oy, Markkinatie 5, 86710 Kärsämäki

Pori
Popula Group Oy, Itsenäisyydenkatu 42, 2.krs, 28130 Pori

Turku
Popula Group Oy,  Yliopistonkatu 33, 20100 Turku

Verkkolaskut:

Perloteq Finland Oy

Verkkolaskuosoite: FI9157804120038085

Välittäjätunnus: OKOYFIHH

Popula Build Oy

Verkkolaskuosoite: FI6252050320046289

Välittäjätunnus OKOYFIHH

Popula Partner Oy

Verkkolaskuosoite: 003722346109

Välittäjätunnus OKOYFIHH

Popula Group Oy

Verkkolaskuosoite: FI5452050320050216

Välittäjätunnus OKOYFIHH

Laskut sähköpostina:

Kaikkien em. yhtiöiden sähköpostilaskut osoitteeseen: ostolaskut@popula.fi

 

Tietosuojaselosteet:

Tyonhakijarekisteri_seloste_Popula

Tyontekijarekisteri_seloste_Popula

Asiakasrekisteri_seloste_Popula

Verkkolaskut:

Perloteq Finland Oy

Verkkolaskuosoite: FI9157804120038085

Välittäjätunnus: OKOYFIHH

Popula Build Oy

Verkkolaskuosoite: FI6252050320046289

Välittäjätunnus OKOYFIHH

Popula Partner Oy

Verkkolaskuosoite: 003722346109

Välittäjätunnus OKOYFIHH

Popula Group Oy

Verkkolaskuosoite: FI5452050320050216

Välittäjätunnus OKOYFIHH

Laskut sähköpostina:

Kaikkien em. yhtiöiden sähköpostilaskut osoitteeseen: ostolaskut@popula.fi

 

Tietosuojaselosteet:

Tyonhakijarekisteri_seloste_Popula

Tyontekijarekisteri_seloste_Popula

Asiakasrekisteri_seloste_Popula