YHTEYSTIEDOT

Toimipisteemme sijaitsevat viidellä paikkakunnalla.

Alla toimipisteiden ja henkilökohtaiset yhteystiedot sekä laskutustiedot.

Laskuja otamme vastaan verkko- ja sähköpostilaskuina.


Espoon toimipisteLäntinen teollisuuskatu 11, 02920 Espoo

Kimmo Aakko

Aluemyynti, Etelä-Suomi

0400 414 174

kimmo.aakko@popula.fi

Sirpa Heinänen

HR-asiantuntija, Etelä-Suomi

050 468 1840

sirpa.heinanen@popula.fi


Jyväskylän toimipisteKauppakatu 7, 40100 Jyväskylä

Sirpa Räsänen

Aluemyyntipäällikkö, myynti ja asiakaspalvelu Keski-Suomi sekä hotelli- ja ravintola-alan asiakkaat koko Suomi

050 516 4437

sirpa.rasanen@popula.fi

Jukka Rajalin

HR-asiantuntija, Keski-Suomi

050 471 3010

jukka.rajalin@popula.fi


Porin toimipisteItsenäisyydenkatu 42, 2.krs, 28130 Pori 

Erkki Pohjola

Myyntijohtaja/Popula Partner Oy ja aluemyynti Länsi-Suomi

050 531 8362

erkki.pohjola@popula.fi

Hannu Nieminen

HR-asiantuntija, Länsi-Suomi

045 245 0520

hannu.nieminen@popula.fi


Kärsämäen toimipisteMarkkinatie 5, 86710 Kärsämäki

Mika Pinola

Aluemyyntipäällikkö, myynti ja asiakaspalvelu Pohjois-Suomi

044 778 7426

mika.pinola@popula.fi

Mikko Niskanen

Markkinointipäällikkö

040 709 3203

mikko.niskanen@popula.fi

Seija Särkioja

Taloushallintoassistentti

seija.sarkioja@popula.fi

Laura Orden

Palkanlaskenta

040 679 1008

laura@censea.fi

Salla Qvick

Taloushallintovastaava (äitiyslomalla)

Verkkolaskut:

Popula Partner Oy, (Y-tunnus: 2234610-9)

Verkkolaskuosoite: 003722346109

Välittäjätunnus OKOYFIHH

Laskut sähköpostina:

Sähköpostilaskut osoitteeseen: ostolaskut@popula.fi

 

Tietosuojaselosteet:

Popula_työnhakijarekisteriseloste

Popula_työntekijärekisteriseloste

Popula_asiakasrekisteriseloste

Verkkolaskut:

Popula Partner Oy, (Y-tunnus: 2234610-9)

Verkkolaskuosoite: 003722346109

Välittäjätunnus OKOYFIHH

Laskut sähköpostina:

Sähköpostilaskut osoitteeseen: ostolaskut@popula.fi

 

Tietosuojaselosteet:

Popula_työnhakijarekisteriseloste

Popula_työntekijärekisteriseloste

Popula_asiakasrekisteriseloste